از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، نمایشگاه دائمی و «گالری عکس مشاهیر تئاتر ایران» را که با همکاری اداره‌کل هنرهای نمایشی و انجمن صنفی عکاسان تئاتر ایران برپا شده است، افتتاح کرد.

ادامه مطلب...

 

اولین دوره مسابقه عکاسی " شب عکس تئاتر " که به کوشش انجمن صنفی عکاسان تئاتر ایران برگزار گردید ، برگزیدگان خود را شناخت .

ادامه مطلب...

اختتامیه نخستین «شب عکس تئاتر» با حضور جمعی از هنرمندان حوزه فرهنگ و هنر و استقبالی کم‌نظیر از سوی جامعه تئاتر ایران، عصر پنجشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۲ در سالن استاد شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار شد. اجرای این برنامه برعهده منصور ضابطیان بود.

ادامه مطلب...

آیین پایانی نخستین شب عکس تئاتر عصر پنجشنبه، 14 دی ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

ادامه مطلب...

با حضور خانواده پسیانی و جمعی از هنرمندان نمایشگاه عکس حمید جبلی به یاد آتیلا پسیانی افتتاح شد 

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی عکاسان تئاتر ایران ، طی نشستی خبری که امروز، دوشنبه ۴ دی ماه در عمارت خانه تئاتر برگزار شد، پوستر اولین جشن شب عکس تئاتر که توسط مهدی دوایی طراحی شده، با حضور بهزاد فراهانی و ابراهیم حسینی رونمایی شد.

ادامه مطلب...

دبیرخانه جشن «شب عکس تئاتر»، اسامی عکاسان راه یافته به نمایشگاه این جشن و جزییات افتتاحیه آن را اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی این جشن، افتتاحیه نمایشگاه جشن «شب عکس تئاتر» ۸ دی ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۷ الی ۲۰ در سالن‌های میرمیران و پاییزِ خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

ادامه مطلب...

حیدر مرادی  مدیر هنرکارت در مذاکره با مریم رحیمی مدیر اجرایی سفیر مهربانی و مسوول کمیته رفاهی انجمن بازیگران موارد زیر را برای توضیح شرایط و انجام مراحل مربوط آزمایش تشخیص پزشکی در منزل مطرح کرد.

ادامه مطلب...

نمایندگان تعدادی از انجمن‌های صنفی سراسری هنری، تاکید کردند که وضعیت مبهم فعالیت این انجمن‌ها سبب بلاتکلیفی هزاران هنرمند شده است. آنان با انتقاد از موانع موجود برای ادامه فعالیت‌ این انجمن‌ها تاکید کردند که تشکیل انجمن‌های صنفی سراسری، مطالبه قانونی جامعه هنری است که در دهه‌های متمادی معطل مانده و حالا هم به وضعیتی رسیده است که هزاران نفر از هنرمندان را بلاتکلیف نگه داشته است

ادامه مطلب...

انجمن صنفی عکاسان تئاتر ایران برگزار میکند : نخستین مسابقه شب عکس تئاتر

ادامه مطلب...

X

Right Click

No right click