از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید

نمایندگان تعدادی از انجمن‌های صنفی سراسری هنری، تاکید کردند که وضعیت مبهم فعالیت این انجمن‌ها سبب بلاتکلیفی هزاران هنرمند شده است. آنان با انتقاد از موانع موجود برای ادامه فعالیت‌ این انجمن‌ها تاکید کردند که تشکیل انجمن‌های صنفی سراسری، مطالبه قانونی جامعه هنری است که در دهه‌های متمادی معطل مانده و حالا هم به وضعیتی رسیده است که هزاران نفر از هنرمندان را بلاتکلیف نگه داشته است

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی این جشنواره، حمید جبلی، سیف‌الله صمدیان، محمود کلاری، سیامک زمردی مطلق و هادی نوید، داوری این رویداد هنری را بر عهده دارند.

 

ادامه مطلب...

به گزارش ایران تئاتر، بیانیه هیئت‌داوران و فهرست اسامی نامزدها و برگزیدگان بیست و دومین مسابقه مطبوعاتی سالانه انجمن صنفی منتقدان تئاتر منتشر شد.

ادامه مطلب...

پیرو انتخاب ابراهیم حسینی بعنوان دبیر اولین جشن " شب عکس تئاتر " توسط  هیئت مدیره انجمن صنفی عکاسان تئاتر ایران طی جلسات برگزار شده تیم اجرایی جشن به طور کامل دسته بندی و شرح وظایف به هر تیم اعلام شد.

ادامه مطلب...

مجمع مجمع عادی سالانه انجمن صنفی عکاسان تئاتر ایران در تاریخ ۲۳ مهر ۱۴۰۲ در تالار استاد جوانمرد عمارت خانه تئاتر با حضور اکثریت اعضا برگزار شد. در ابتدای جلسه با رای اعضای حاضر هیئت رئیسه مجمع انتخاب شدند. 

ادامه مطلب...

نخستین جشنواره «شب عکس تئاتر» به کوشش انجمن صنفی سراسری عکاسان تئاتر ایران برگزار می‌شود.

به نقل از روابط عمومی این انجمن، ابراهیم حسینی، عکاس با سابقه تئاتر، دبیری این دوره از جشنواره را بر عهده خواهد داشت.

ادامه مطلب...

هیأت داوران بیست و دومین مسابقه مطبوعاتی سالیانه انجمن صنفی منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران تئاتر معرفی شدند.
با پایان یافتن مهلت تمدید شده فراخوان بیست و دومین مسابقه مطبوعاتی سالیانه انجمن صنفی منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران تئاتر و انجام امور دبیرخانه‌ای آثار رسیده با روش اعمال کدگذاری متقاضیان شرکت در مسابقه، آثار رسیده و رسانه‌های شرکت کننده، اسامی هیأت داوران این دوره اعلام شد.

ادامه مطلب...

هفدهمین گام سفیر مهربانی خانه تآتر
دیدار با حسین مسلمی نائینی

سفیر مهربانی با مدیریت رویا تیموریان به حرکت خود ادامه می دهد. در هفدمین گام، همراهان گرامی سفیر ، مجید قناد مسئول کمیته رفاه خانه تاتر ، نادر بهرامی عضو انجمن صنفی عکاسان ، کیارش مسیبی عضو هیات مدیره انجمن صنفی عکاسان و اختر تاجیک از قدیمی ترین عکاسان تاتر حضور داشتند.

ادامه مطلب...

بیانیه داوران و فهرست اسامی نامزدها و برگزیدگان بیست و یکمین مسابقه مطبوعاتی سالیانه انجمن صنفی منتقدان تئاترمنتشر شد

هیأت داوران بیست و یکمین مسابقه مطبوعاتی سالیانه انجمن صنفی منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران تئاتر(وابسته به خانه تئاتر) بیانیه پایانی و فهرست اسامی نامزدها و برگزیدگان رشته‌های مختلف این دوره را منتشر کرد. 

 

ادامه مطلب...

X

Right Click

No right click